ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Obchodní podmínky

I. Provozovatelem

internetového obchodu MAGAMI je: 
HOLD DOLÁK s.r.o. 
Za Humny 214 
Kobylnice 
664 51 
IČ 03398595 
DIČ CZ03398595
tel. 777 029 462, 774 800 913
dále "prodávající" 

Firma je zapsána v Obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl C, vložka 84690.

II. Objednávky

Kupující přes e-shop vytvoří objednávku, kterou po kontrole a uvedení platby, způsobu dodání a osobních údajů odešle prodávajícímu.
Zákazník může svoji objednávku stornovat nejpozději do 24 hodin od odeslání. Storno je třeba odeslat na mailovou adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

III. Ceny a platba

1. Ceny uvedené v e-shopu www.magami.cz jsou konečné včetně DPH. Hodnota konečné objednávky v „nákupním koši“ je platná ke dni objednání zboží. Prodávající si vyhrazuje právo změn uvedených cen v případě změny kurzu, výrazné inflace nebo při výrazných změnách dodavatelských podmínek dodavatelů zboží.

2. Platba za zboží je možná: 
a) hotově nebo kartou při převzetí zboží
b) předem bankovním převodem na účet prodejce 

IV. Doprava a dopravné

1. Způsob dopravy: 
a) osobní vyzvednutí ve skladu prodejce po předchozí domluvě 
b) doprava smluvní dopravní službou na adresu objednávajícího
c) Zásilkovna

2. Cena dopravy v ČR: 
a) Smluvní dopravce 210 Kč při platbě předem, v případě dobírky 235 Kč 
b) Zásilkovna na výdejní místo 85 Kč při platbě předem, v případě dobírky 110 Kč
c) Zásilkovna domů 110 Kč při platbě předem, v případě dobírky 135 Kč
d) při objednávce nad 1000 Kč se dopravné neplatí

3. Cena dopravy na Slovensko: 
a) Smluvní dopravce 12 € při platbě předem, v případě dobírky 14,5 €
b) Zásilkovna 5 € při platbě předem, v případě dobírky 6 €
c) při objednávce nad cca 60 € se dopravné neplatí

4. Shipping price to other countries in the EU: 
Payment in advance 
a) Delivery 42 € 
b) Order over 190 € delivery free of charge

V. Reklamace

Při uplatnění reklamace je vždy nutné podrobně popsat vadu výrobku. 
a) Reklamované zboží musí být kompletní. Kupující nemá právo na výměnu zboží či vrácení peněz pokud zboží bude nesprávně používané, znečištěné, nesprávně ošetřené nebo jakkoliv poškozené. 
b) V případě nepředložení dokladu o koupi či pochybnostech prodávajícího o tom, že s údaji v něm bylo manipulováno, může prodávající reklamaci odmítnout. 
c) Místem uplatnění reklamace je sídlo firmy: HOLD DOLÁK s.r.o., Kobylnice 214, 664 51, tel 777 029 462 nebo 774 800 913, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. 
d) Lhůta na vyřízení reklamace je 30 dnů. 
e) Dopravu reklamovaného zboží k prodejci hradí zákazník. 
f) Reklamace se nevztahuje na drobné nerovnosti v glazuře, potisku, v případě ručně zdobeného zboží na drobné odchylky v barvě a malbě. 
g) Barva zboží na fotografiích v e-shopu se může nepatrně lišit od barvy zboží ve skutečnosti. Toto nelze považovat za důvod k reklamaci. 
h) Zákazník má právo využít v případě nesouhlasu s vyřízením reklamace zboží institut mimosoudního vyrovnání.

VI. Vrácení zboží

Spotřebitel má právo odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. Před odesláním zboží zpět na adresu prodejce je nutné zaslat e-mailem formální odstoupení od kupní smlouvy s uvedením čísla faktury. Odstoupení od smlouvy musí být doručeno prodávajícímu nejpozději v poslední den 14 denní lhůty od převzetí zakoupené věci. Spotřebitel musí nepoškozené zboží bez známek užívání nebo opotřebování poslat zpět prodávajícímu současně s odstoupením od smlouvy.

Po obdržení vráceného zboží budou peníze za zboží zaslány na adresu kupujícího nebo převodem na účet kupujícího a to nejpozději do 10 pracovních dnů od obdržení vráceného zboží.

Zákazník má právo využít v případě nesouhlasu s vyřízením vrácení zboží institut mimosoudního vyrovnání.

VII. Nepřevzetí objednaného zboží

Zákazník, který si objednal a dříve nepřevzal předcházející objednávku, musí zaplatit stávající objednávku předem. Dodavatel je oprávněn připočíst k hodnotě stávající objednávky i částku za dopravné dřív nepřevzaté zásilky.
Zákazníkovi, který zaplatí předem a objednané zboží si nepřevezme, bude vrácena hodnota objednaného zboží snížena o dopravné, které bylo vynaloženo na odeslání balíčku.

VIII. Ochrana osobních údajů

v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů 

a) Kupující souhlasí s tím, že při objednání a pro převzetí zboží je vyžadováno vyplnění údajů, které mohou mít povahu osobních údajů. Prodávající je oprávněn zpracovat a uchovat tyto údaje po dobu a v rozsahu potřebnému k provedení veškerých činností s uzavřením kupní smlouvy a následnému vyřízení objednávky kupujícího.

b) Prodávající osobní údaje kupujícího nezpracovává a nepředává třetím osobám s výjimkou osob zajišťujících distribuci a dopravu zboží, osob zajišťujících účetní zpracování objednávky a následné platby.

c) V procesu objednávky může kupující udělit souhlas se zpracováním jeho osobních údajů (pouze emailové adresy) pro účely zasílání reklamních akcí a nabídek souvisejících s předmětem činnosti prodávajícího. Tento souhlas může kupující kdykoliv odvolat mailem nebo se přímo odhlásit z odběru nabídek.

d) Firma HOLD DOLÁK s.r.o. zajistila, že:

 1. ke zpracovávaným osobním údajům mají přístup pouze proškolené osoby, které s nimi pracují

 2. osobní údaje jsou pouze v elektronické podobě, přístup k nim je možný jen přes osobní heslo

 3. používaný IT systém je standardní, přístup do IT systému je omezen podle nastavených pracovních funkcí

Vyhledávání

Přihlášení / registrace

Nákupní košík